Přidat foto

Už dříve v minulosti naši rodiče v nemovitosti ubytovávali rybáře s rodinami. Toto poselství jsme zachovali a i když jsme Brňáci, zamilovali jsme si to tu a do Brna se vracíme již sporadicky. Apartmán je ideálně vyřešen, všechny tři pokoje mají vchod ze společenské místnosti, takže jste stále v kontaktu s kamarády, ale zároveň odhlučněné dveře zajistí soukromí. Máte možnost využít naši rodinou saunu, ochlazovací bazének, bar se Sentickým medovým pivem a venkovní vířivku (USSP), kde si můžete přehrát Vaši oblíbenou hudbu. Byla to jedna z prvních věcí, kterou jsme si pořídili pro odpočinek po fyzické práci. Nabízíme Vám i masáže.

Jsme bývalí sportovci (občas stále blbnem), majitel je zásobárna vtipů, máme rádi příjemné lidi. Rybaříme, a když nepracujem, jedem na kolo.

Hned v blízkosti domu uvidíte zříceninu hradu Frenštejn. Má půvabné kouzlo a výhled stojí za to. Je na Vašem rozhodnutí, které hrady navštívit nejdřív, budeli to Bítov, Vranov a nebo se pustíte do Rakouska. Informace, letáčky vám předáme na místě. Podhradím protéká řeka Dyje, kam se chodíme koupat. Voda sice není průzračná až na dno ale je bez chemie a na rozdíl od spodní části řeky a Vranovské přehrady zde nejsou sinice. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Eduard Hrdlička a Dagmar Fialová

 

Adresa:

Dagmar Fialová
Podhradí nad Dyjí č.90
671 06  Šafov

Mobil: (+420) 608 616 173
GPS:  N 48°53.94503′, E 15°41.28903′ (mapa)